صفحه 1 از 12 123411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 116

موضوع: امنیت در رانندگی (هشدارهای مقابله با زور گیری و خفت گیری)

 1. #1

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۲۸ دی ۹۳ [ ۰۵:۱۰]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۹-۱۴
  محل سکونت
  تهران - همه جاي ايران سراي من است
  نوشته ها
  327
  امتیاز
  43,016
  سطح
  100
  43,016 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  2.0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three FriendsCreated Album picturesTagger Second Class25000 Experience PointsVeteran
  سپاس ها
  1,544

  سپاس شده 1,658 در 297 پست

  پیش فرض امنیت در رانندگی (هشدارهای مقابله با زور گیری و خفت گیری)

  با توجه به ناامنی های اخیر که قبلاً محدود به حومه شهر بخصوص مناطق اسلامشهر، رباط کریم ، شهریار ، ملارد و ... بود و اینک در همت آزادگان ، المپیک و پونک نیز مواردی گزارش شده است ( خبر چند روز پیش ) گوشزد کردن چند نکته ضروری است:

  1- اخبار حمله با تخم مرغ کمابیش به اطلاع همه رسیده است، در این شگرد خلافکاران با کمین در کنار گذر و پرتاب تخم مرغ به شیشه خودرو راننده بی خبر از همه جا را که برف پاکن را میزند و ترکیب آب و حرکت برف کن عملاً دید راننده را از بین برده و مجبور به توقف نموده و در یک حرکت ضربتی به راننده حمله نموده خودرو یا لوازم داخل ماشین و همراه راننده را به سرقت برده و در اکثر موارد راننده را نیز مضروب می کنند. پس در صورت قرار گرفتن در این شرایط به هیچ عنوان از برف پاک کن استفاده نکرده و تا محل امن به راندن ادامه دهید.

  2- تصادف ساختگی: در صورت برخورد موتور یا خودرو و در برخی موارد عابر پیاده در مناطق تاریک و خلوت به خودرو شما توقف نکنیدخسارتهای جزئی وارد شده مسلماً به اندازه جان شما ارزش ندارد. به خودرو یا موتور طرف مقابل علامت دهید تا در محل امنی توقف و به مسأله رسیدگی کنید.

  3- پنچری یا کم باد بودن خودرو: در این روش دزدان با پنچر کردن خودرو قربانی یا کم کردن باد آن قبل از سوار شدن سوژه وی را تعقیب کرده و خود به راننده میفهمانند که پنچر یا کم باد است. راننده نیز بی خبر از همه جا متوقف شده و تا مشغول تعویض تایر شود محتویات خودرو و اشیاء با ارزش داخل خودرو را به سرقت می برند.

  4- مسافر نماها : از سوار کردن افراد ناشناس بخصوص در مسیرهای خلوت و ساعات پایانی روز خودداری کرده و همیشه سعی کنید در صورتی که توسط افرادی در موقعیت خطرناک قرار گرفتید ابتدا سوییچ خودرو را به نقطه ای دور که یافتن آن مشکل باشد پرتاب کرده و سریعاً از محل فرار نمایید حتی پای پیاده.

  5- امداد خواهان قلابی: باز هم در مناطق تاریک و خلوت و در ساعات پایانی شب فردی با یک ظرف یا شیلنگ در دست شما را به توقف و کمک رسانی دعوت میکند ، به محض توقف خود را در محاصره چند نفر میبینید که با سلاح سرد یا گرم و با خشونت بی حد خودرو و اموال شما را به سرقت میبرند و صدمات جسمی نیز وارد می کنند.(هفته پیش در میدان ملت! برای یکی از دوستان همین اتفاق پیش آمد و خوشبختانه جان سالم به در برد)

  تجربه خود من: در ساعات نیمه شب حدوداً 1 بامداد در خیابان مجیدیه شمالی با سرعت حدود 40 به سمت شمال خیابان در حرکت بودم و تلفن به دست از دوست پشت خط برای رسیدن به مقصد اطلاعات می گرفتم.
  متوجه شدم که شخصی با راه رفتن غیر طبیعی شبیه کسانی که مشکل فیزیکی و حرکتی دارند در حال عبور از خیابان است ، هر چه نزدیک تر میشدم حرکات این شخص مشکوک تر به نظرم می آمد. وی در حال تنظیم کردن موقعیت خود با جهت ، مسیر و سرعت حرکت من بود.
  3-4 متری وی خودرو را به منتها الیه سمت راست خیابان و مماس با جدول و جوی آب هدایت کردم که با این کار فاصله بین من با او زیاد شد و چون خیز برداشته بود که خود را با پشت مثل بدلکارها روی کاپوت و شیشه جلو بیاندازد این فاصله اجازه این کار را نداد و مجبور شد خود را با پشت به کنار خودرو بکوبد و با برخورد به آیینه ماشین ، کلاً آینه سمت راننده را نابود کرد و وسط خیابان پهن شد.
  همزمان شخص دیگری که در گوشه ای پنهان شده بود به وسط خیابان پرید و فریاد میزد:
  کشتیش
  کشتیش
  .....
  در چند ثانیه تمرکز کردم و تصمیمم را گرفتم ، بدون توقف به حرکت ادامه داده و 50 متر جلوتر توقف کردم ، بدون پیاده شدن فریاد زدم : "دست بهش نزن الان زنگ میزنم پلیس و اورژانس بیاد، من هم سر چهارراه بعدی وایستادم تا برسند"

  گوشی هم هنوز توی دستم بود .آقایان دزد هم به خیال اینکه در حال تماس با 110 هستم بلند شده و مثل آهو به حالت دو در تاریکی فرار کردند.

  من هم با حالی آسوده و وجدانی راحت به مسیر ادامه داده ولی به هر حال با 110 تماس گرفتم و گزارش دادم.

  در صورتی که خدای ناکرده با عابر پیاده برخورد کردید و اوضاع و شرایط مشکوک بود به صلاح است که توقف نکنید و خود را به اولین خودرو یا پاسگاه انتظامی معرفی کرده و جریان را گزارش کنید و علت عدم توقف در صحنه را عدم امنیت جانی عنوان کنید.

  مورد دیگری که شاهد بودم در یک جاده محل تردد بومیان که بسیار هم خشن و مهاجم بودند خودرو جلویی من با عابر پیاده برخورد سختی نمود ولی بی درنگ به مسیر خود ادامه داد. من هم به گمان اینکه قصد فرار از صحنه را دارد به تعقیب وی پرداختم.
  در نهایت تعجب در اولین پلیس راه توقف و ماجرا را توضیح داد و گفت به دلیل امنیت جانی و ترس از حمله سایرین محل را ترک کردم و پلیس هم تایید کرد کار خوبی کردی که نماندی.

  به هر صورت هر موردی که از قلم افتاده یا دوستانی که تجربیات مشابه یا نظرات دیگری دارند مطرح کنند تا با اشراف به این موارد ضریب امنیت را بالا ببریم.

  ارادتمند امیر

 2. 62 کاربر از پست مفید RoadRunner سپاس کرده اند .

  1114 (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),1352 (شنبه ۱۰ تیر ۹۱),1357 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),4x4iran (دوشنبه ۲۷ شهریور ۹۱),5159 (پنجشنبه ۲۲ تیر ۹۱),9869 (سه شنبه ۱۵ بهمن ۹۲),akay (پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۲),ali.pajero (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱),ali.pazhan (یکشنبه ۲۱ خرداد ۹۱),ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),alireza55 (جمعه ۱۰ آبان ۹۲),alisan (سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲),ali_70 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),ali_mashhadi (چهارشنبه ۲۷ دی ۹۱),allahyari_ahmadreza (یکشنبه ۰۸ مرداد ۹۱),amin2904 (سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۲),amir_a (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),armanshakeri (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),arti (جمعه ۲۶ مهر ۹۲),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),atoun (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱),behnam1528 (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲),Dexter (پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۱),driverguide (شنبه ۲۶ اسفند ۹۱),edriss (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۱),ehsan1365 (دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲),ehsansafa (پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),Hossein (دوشنبه ۰۸ خرداد ۹۱),javad defender (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),jimbo (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),KING (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),l.s.p (سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mahdi golshani (سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۱),mashtiboy (دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۲),mazdak (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),mmoti (یکشنبه ۱۲ آبان ۹۲),mohamad 4wd (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),mojtabaking (جمعه ۲۹ آذر ۹۲),morteza-sh (جمعه ۰۵ مهر ۹۲),MrMostafA (یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱),n.patrol.t (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),noori1357-mnst1357@yahoo. (شنبه ۰۹ فروردین ۹۳),omid22 (جمعه ۰۴ مرداد ۹۲),patrolino (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),raminarti (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),salami2011 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),SALI71 (دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),shafi.noorbakhsh (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),skyjeep (جمعه ۰۷ مهر ۹۱),sona-shahrood (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),Taha-Civil (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲),toity (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),TOMIK (سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۱),نوین کار (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),پیر افرود (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),بچه مثبت (پنجشنبه ۲۳ شهریور ۹۱),رضا. (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲)

 3. #2

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۰۹ مرداد ۹۱ [ ۱۲:۰۱]
  تاریخ عضویت
  ۸۹-۰۷-۳۰
  محل سکونت
  ایران
  نوشته ها
  2,210
  امتیاز
  1,060,327
  سطح
  100
  1,060,327 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three FriendsVeteranCreated Album pictures50000 Experience Points
  سپاس ها
  2,574

  سپاس شده 5,345 در 1,587 پست

  پیش فرض

  آقا امیر ممنون از نکاتی که ذکر کردید.واقعا بد زمونه ای شده،طرف حاضره واسه چند هزار تومن آدم بکشه.

  واقعا خوشحالم که تصادف ساختگی برای شما بخیر گذشت.اینطور افراد واقعا اینقدر عالی اینکار را انجام می دهند که موجب ایست و باقی قضایا می شوند.

  درباره ی همت هم یکی دوجا مطلب خوندم،برای مثال یک پراید از پشت به شما می زنه و ...،اینطور مواقع معکوس داده و جون خود رو نجات دهید.

  مواقعی که خانواده همراهتون هست،خیلی مراقب باشید.بازم تاکید می کنم.هر جایی توقف نکنید .

  سر چهارراه ها یک موتوری از قصد به آینه بقل شما زده،ناخودآگاه شما هم به تعقیب او پرداخته و باقی قضایا.
  یا از پشت به شما سر یک چهارراه می زنند و وقتی شما از ماشین پیاده می شوید تا میزان خسارت رو چک کنید و غافل از ماشینتون هستید،لپتاپ و سایر مدارکتون رو به سرقت می برند.

  در جاده های خارج شهر مخصوصا شب ها مواظب باشید،مصدود کردن جاده و ...

  و وقتی یاد ماجرای یکی از بچه های تی تی میفتم مو به تنم سیخ می شه.(بهداد) دیروقت یک 206 می زنه بهش و موتور سنگینشو ازش میگیرن ،چاقو هم خورد،شانس آورد که زنده موند.ایشالا دیگه براش همچنین اتفاق هایی نیفته.

  سعی کنید ،خودتون و ماشینتون رو هم زیاد نشون ندید،منظورم اینه که با روشن کردن سیستم و ...  امیدوارم اینجور شرایط هیچ وقت برای هیچ کدوم از دوستان اتفاق نیفته.

 4. 19 کاربر از پست مفید ali_70 سپاس کرده اند .

  9869 (سه شنبه ۱۵ بهمن ۹۲),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),edriss (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),javad defender (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),l.s.p (سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mahdi golshani (سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۱),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),MrMostafA (یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱),patrolino (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),raminarti (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),salami2011 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),toity (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),TOMIK (سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۱),پیر افرود (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),رضا. (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲)

 5. #3

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۲۵ دی ۹۲ [ ۱۳:۴۹]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۹-۲۸
  محل سکونت
  قائم شهر
  نوشته ها
  292
  امتیاز
  8,527
  سطح
  62
  8,527 امتیاز ، سطح 62
  26% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 223
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three Friends1 year registered5000 Experience Points
  سپاس ها
  90

  سپاس شده 900 در 221 پست

  پیش فرض

  توضيحاتت خيلي جالب بود اتفاقا چند وقت پيش براي من هم اتفاق افتاد داستان ازين قرار بود كه من و همسرم در يكي از جاده هاي حومه شهر جاده روستايي در حال رفتن به روستاي پدر بزرگم بوديم كه من با پاژن و همسرم به فاصله يك كيلومتر عقب تر از من با ماشين سواري ( ريو ) من در حال رانندگي بود به خاطر اينكه من براي رفتن به شكار قصد ماندن در آنجا را داشتم مجبور شديم با 2 ماشين به آنجا برويم تا بعدا همسرم خودش برگردد . در حال طي مسير بوديم كه ناگهان همسرم با من تماس گرفت و با صداي پر از ترس كمك خواست و من به سرعت دور زدم و ديدم 2 نفر كه با يك خودروي پژو بي پلاك جلوي راه خودروي سواري من را گرفته و در حال پياده كردن همسرم به شكل وحشيانه و سرقت ماشين سواريه ما بودند. من كه همسرم را در خطر ميديدم با سرعت تفنگ دولول شكاري ام را بر داشتم و 2 عدد فشنگ داخلش گذاشتم و با عربده كشي و صر و صداي زياد از ماشين پياده شدم و دزدها به سرعت فرار كردن و سوار ماشين خودشان شدند كه من يك گلوله به لاستيك ماشينشان زدم و يك گلوله هم به صندوق عقب ولي دزدها فرار كردن كه من به 110 زنگ زدم و داستان رو تعريف كردم و آنها به گشت ها يي كه نزديك محل بودند خبر دادند از اونجايي كه گلوله فشنگ ساچمه اي به لاستيك خورده بود بعد از چند كيلومتر ماشين دزدها پنچر شد و دزدهاي ناشي در حال تعويض لاستيك در يك جاده فرعي دستگير شدند و ما نيز براي اداع توضيحات به كلانتري رفتيم و پرونده به دادگاه رفت و نكته جالب دزدها به زندان انداخته شدند ولي بنده به علت تير اندازي به قصد كشت بازداشت شدم و به قيد ضمانت آزاد شدم و فعلا اسلحه شكاريم كه مجوز هم دارد توقيف ميباشد و فكر كنم براي نجات دادن جان همسرم به دردسر افتادم و الان براي نجات دادن خودم از چنگال دادگاه بايد وكيل بگيرم . اي كاش به 110 زنگ نميزدم تا اينكه اينهمه دردسر برايم ايجاد نميشد حالا ممكن است تفنگم كه هم قيمت زيادي دارد و هم تعصب خاصي روش دارم مثل بچه هاي سايت كه به ماشين هاي خودشون تعصب دارند رو براي هميشه از من بگيرند به جرم اينكه از ناموسم دفاع كردم . اينم مملكت ما.
  البته اين حادثه خيلي برام ترسناك بود وقتي دزدها رفتن و همسرم نجات پيدا كرد همون كنار جاده 3 دقيقه سجده كردم و خدارو شكر كردم و از آن روز به بعد همسرم از همه چيز ميترسد و آن روز تا ساعت ها گريه ميكرد چون شك خيلي شديدي بهش وارد شده بود در ضمن اين اتفاق براي من 10 روز پيش افتاد جمعه 22 ارديبهشت. ساعت 8 صبح
  ویرایش توسط shafi.noorbakhsh : سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱ در ساعت ۱۰:۰۳

 6. 33 کاربر از پست مفید shafi.noorbakhsh سپاس کرده اند .

  1352 (شنبه ۱۰ تیر ۹۱),9869 (سه شنبه ۱۵ بهمن ۹۲),admiralII (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),ali.pajero (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱),ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),ali_70 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),armanshakeri (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),arti (جمعه ۲۶ مهر ۹۲),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),davaziz (یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۲),Dexter (پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۱),edriss (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۱),ehsansafa (پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),javad defender (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),KING (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),l.s.p (سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mahdi golshani (سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۱),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),mohamad 4wd (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),morteza-sh (جمعه ۰۵ مهر ۹۲),MrMostafA (یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱),patrolino (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),RoadRunner (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),saeed.kamran (دوشنبه ۰۸ خرداد ۹۱),salami2011 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),SALOMON (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),toity (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),TOMIK (سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۱),رضا. (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲)

 7. #4

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴ [ ۱۷:۵۲]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۹-۰۵
  محل سکونت
  اردبیل
  نوشته ها
  1,172
  امتیاز
  73,812
  سطح
  100
  73,812 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three FriendsCreated Album pictures50000 Experience PointsVeteran
  سپاس ها
  2,071

  سپاس شده 5,222 در 1,080 پست

  پیش فرض

  امیر جان خیلی عالی
  این کارا باعث شده دیگه کسی نتونه به کسی کمک کنه چند روز یه وطلبی شنیدم دلم کباب شد یارو ماشینشو میدزدن و تا میخوره کتکش میزنن زنگ میزنه به خونوادش تا خونوادش از اردبیل حرکت کنن بسمت حیران یه مسیر 50 کیلومتری تو این حین یا ماشین بهش بر میخوره اما از ترس شر شدنش برش نمیداره تا برسوندش به بیمارستان که تا خانواده برسن مرده بود طرف
  حالا جدا تو این موارد کاری نمیشه کرد از ترس ؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه چیزی میگم هیچ وقت فراموش نکنید
  1.باخانواده سعی کنید شب نزنید به جاده خیلی خطرناکه چون با خانواده هستی
  2.هیچ وقت بازم میگم هیچ وقت با کامیون کل کل نکنید نگید این از من سرعت میره؟بذارید بره چون اگر کوچکترین برخوردی انجام بشه شک نکنید ضرر رو فقط شما میکنید فقط شما
  3.تا جایی که راه داره از بردن زیور الات در مسافرت پرهیز کنید چون اونجا دیگه مهمونی نیست که
  4.همیشه پول نقد در حد امکان نگه دارید چون خدا رو شکر الان در همه جا کارت خوان هست
  5.هیچ وقت در جاده برا ی شب مانی با یک خانواده به پلیس راه و پاسگاه اعتماد نکنید هر جور میخوایید برداشت کنید ولی اینو از زبان کسی که با کامیون و تو جاده خیلی بوده میگه فقط سعی کنید تو شهر و مناطق شلوغ(منظورم تک ماشینه چند ماشین خودش حرف نداره )
  خداحافظ

 8. 22 کاربر از پست مفید javad defender سپاس کرده اند .

  ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),ali_70 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),davaziz (یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۲),Dexter (پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۱),driverguide (شنبه ۲۶ اسفند ۹۱),edriss (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),KING (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),l.s.p (سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mahdi golshani (سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۱),mghoi (یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۲),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),morteza-sh (جمعه ۰۵ مهر ۹۲),MrMostafA (یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱),RoadRunner (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),salami2011 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),TOMIK (سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۱),پیر افرود (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱)

 9. #5

  آخرین بازدید
  جمعه ۰۲ آبان ۹۳ [ ۲۳:۴۹]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۱۱-۰۲
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  95
  امتیاز
  46,765
  سطح
  100
  46,765 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  1 year registered25000 Experience Points
  سپاس ها
  45

  سپاس شده 430 در 83 پست

  پیش فرض

  سلام
  این هم یک مدلشه!!!!!!!!!
  http://persiankhodro.com/show_news.php?c=11587

 10. 10 کاربر از پست مفید نوین کار سپاس کرده اند .

  ali.pajero (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱),ali_70 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),salami2011 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),TOMIK (سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۱)

 11. #6

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۱۹ آبان ۹۳ [ ۱۱:۱۹]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۷-۲۴
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  283
  امتیاز
  13,764
  سطح
  76
  13,764 امتیاز ، سطح 76
  29% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 286
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three FriendsRecommendation Second Class10000 Experience PointsVeteran
  سپاس ها
  1,734

  سپاس شده 1,242 در 259 پست

  پیش فرض

  با تشکر از امیر خان که این تاپیک را ایجاد کردن و از دوستان هم خواهشمندیم که اگر تجربه ای در این زمینه داشتن حتما برای بقیه دوستان بنویسند تا دیگران احتیاط کامل را تو سفرهای برون شهری داشته باشند .عمو شفیع شما هم نگران نباش همین که همسرتان از این مهلکه جان سالم به در بردن باید خدا را شاکر باشید حالا این قضیه هم یه سری مراحل قانونی داره که انشاالله طی میشه و تمام میشه ولی حتما تو دادگاه اظهار کن که من به خاطر متوقف کردن خودرو و تحویل به پلیس به سمت لاستیکها شلیک کردم و اصلا قصد شلیک به متهمان را نداشتم ومطمئن باش که اسلحه رو بهت بر میگردونند.
  افراد را بی آنکه به آنها نیاز داشته باشیم دوست بداریم.

 12. 13 کاربر از پست مفید toity سپاس کرده اند .

  9869 (سه شنبه ۱۵ بهمن ۹۲),ali_70 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),ali_mashhadi (چهارشنبه ۲۷ دی ۹۱),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),l.s.p (سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),RoadRunner (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),salami2011 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),shafi.noorbakhsh (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱)

 13. #7

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱ [ ۰۰:۱۱]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۵-۰۷
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  144
  امتیاز
  4,761
  سطح
  44
  4,761 امتیاز ، سطح 44
  6% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 189
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Veteran1000 Experience Points
  سپاس ها
  70

  سپاس شده 412 در 130 پست

  پیش فرض

  اوضاع خیلی نابسامان تر از این حرف هاست. جوون تر که بودم زیاد درگیر می شدم ولی سن که می ره بالا ریسک پذیری ات میاد پایین و دیگه فکر خیلی از مسائل رو می کنی سر همین تا می تونی از دردسر فرار می کنی. تو صف عابر بانک که برای گرفتن یارانه هاشون صف می کشن تو روز روشن سر اینکه کی اول بود کی دوم برای همدیگه قمه قداره می کشن می خواهی شب تو تاریکی به ماشن مدل بالا و به خانوم تنها رحم بکنند! از بیخ هم تحت تاثیر شیشه و کرک و مواد روانگردان هستند اصلا متوجه نیستند چی کار می کنند.

  یک مورد زورگیری که باهاش برخورد کردیم الان زورگیر زندان اوینه و به قید سند می تونست ازاد بشه گفتم هر کی سند بیاره ازادش بکنه شخصا سر فرصت سلاخی اش می کنم و سند نتونستند بذارن الان اون تو هست. یک ماه و نیمی باید باشه. وقتی از یارو پرسیدم رو چه حسابی داشتی زورگیری می کردی فکر نمی کردی به این روز بیفتی گفت تحت تاثیر شیشه بودم اصلا فکرم کار نمی کرد.

  حالا که فکرش تازه به کار افتاده روزی سه بار زنگ می زنه التماس می کنه که وکالت بدم ماشینم رو بفروشید وردارید خودم رو از این تو بیارید بیرون اینجا زندانی ها منو می زنند . دادام ماشینش رو هم توقیف کردند.

  در برخورد با این مسائل ابدا قهرمان بازی در نیارید. نمی دونم من کاراته کار کردم و از این خزعبلات اینجا کارایی نداره. این افراد عموما حالت طبیعی ندارند و کشتن ادم براشون همونقدر راحته که شماها پشه رو می کشید چون فکر اصلا کار نمی کنه. یه چیزی دیگه هم بگم خدا نکنه از دستتون در بره بزنید دست و پای این افراد ب***ه یا حتی از وسایل دفاع شخصی مثل شوکر و گاز و اینها استفاده بکنید قاضی یارو و و جرمش رو ول می کنه یقه شما رو می گیره.

  اصلی ترین دلایل این قبیل رفتارها هم شیوع مصرف مواد مخدر و محرک و روانگردان و تامین هزینه های مالی اعتیاده


 14. 10 کاربر از پست مفید power سپاس کرده اند .

  ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),davaziz (یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۲),driverguide (شنبه ۲۶ اسفند ۹۱),edriss (چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),MrMostafA (یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱)

 15. #8

  آخرین بازدید
  چهارشنبه ۲۵ دی ۹۲ [ ۱۳:۴۹]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۹-۲۸
  محل سکونت
  قائم شهر
  نوشته ها
  292
  امتیاز
  8,527
  سطح
  62
  8,527 امتیاز ، سطح 62
  26% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 223
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three Friends1 year registered5000 Experience Points
  سپاس ها
  90

  سپاس شده 900 در 221 پست

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط toity نمایش پست ها
  با تشکر از امیر خان که این تاپیک را ایجاد کردن و از دوستان هم خواهشمندیم که اگر تجربه ای در این زمینه داشتن حتما برای بقیه دوستان بنویسند تا دیگران احتیاط کامل را تو سفرهای برون شهری داشته باشند .عمو شفیع شما هم نگران نباش همین که همسرتان از این مهلکه جان سالم به در بردن باید خدا را شاکر باشید حالا این قضیه هم یه سری مراحل قانونی داره که انشاالله طی میشه و تمام میشه ولی حتما تو دادگاه اظهار کن که من به خاطر متوقف کردن خودرو و تحویل به پلیس به سمت لاستیکها شلیک کردم و اصلا قصد شلیک به متهمان را نداشتم ومطمئن باش که اسلحه رو بهت بر میگردونند.
  هزار بار به قاضي گفتم ولي گير داده ديگه حالا دارم از يه كانال هايي نفوذ ميكنم كه تا متقاعد بشن تفنگم رو بهم بدن تنها دليلي كه دزدا در رفتن اين بود كه اونا فقط چاقو داشتن و من اسلحه وگرنه لت و پار كردن من براي اون دزدا كاري نداشت

 16. 8 کاربر از پست مفید shafi.noorbakhsh سپاس کرده اند .

  ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mghoi (یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۲),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),RoadRunner (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱)

 17. #9

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۲۶ تیر ۹۱ [ ۰۰:۱۱]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۵-۰۷
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  144
  امتیاز
  4,761
  سطح
  44
  4,761 امتیاز ، سطح 44
  6% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 189
  0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Veteran1000 Experience Points
  سپاس ها
  70

  سپاس شده 412 در 130 پست

  پیش فرض

  ali_70 (امروز), javad defender (امروز), jimbo (امروز), KING (امروز), mazdak (امروز), n.patrol.t (امروز), raminarti (امروز), shafi.noorbakhsh (امروز), sona-shahrood (امروز), toity (امروز), نوین کار (امروز)ادمین سایت دست هر کی که هست خواهشا اینکه می زنه کی چه روزی از این پست تشکر کرده رو غیر فعال بکنید. تو قسمت هک تشکر یه تیک داره ور دارید تا تاریخ تشکر شدن رو نیاره اولا فشار بیخود و غیر ضروری خیلی زیادی به سرور میاره سر همین سایت بعضی وقت ها کند می شه بعضی وقت ها می خوابه در ثانی زیر پست ها بی دلیل و بی خود شلوغ می شه. مثلا چه توفیری می کنه کسی بدونه که این تشکری که شده چه تاریخی بوده! این پست بی ربط به این تاپیک رو هم بعد خوندن مدیران پاک کنید.


 18. 9 کاربر از پست مفید power سپاس کرده اند .

  ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),ali_70 (سه شنبه ۰۲ خرداد ۹۱),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),Hesan (سه شنبه ۲۰ تیر ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mohammadmehdi (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۲),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),siamak_2469 (شنبه ۰۶ خرداد ۹۱)

 19. #10

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۲۸ دی ۹۳ [ ۰۵:۱۰]
  تاریخ عضویت
  ۹۰-۰۹-۱۴
  محل سکونت
  تهران - همه جاي ايران سراي من است
  نوشته ها
  327
  امتیاز
  43,016
  سطح
  100
  43,016 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  2.0% فعالیت
  دستاورد ها:
  Three FriendsCreated Album picturesTagger Second Class25000 Experience PointsVeteran
  سپاس ها
  1,544

  سپاس شده 1,658 در 297 پست

  پیش فرض

  من چند سال پیش از یه نفر شکایت داشتم رفتم دادسرا . منتظر نوبت بودم که لای در اتاق قاضی باز بود و موضوع پرونده جاری در اتاق آدم ربایی بود. یه خانوم جوانی بود که راننده مسافر کش قصد آزار و اذیت! (اینم اصطلاح جدید اختراع شده توسط نشریاته) داشته و خانومه هم با پیچ گوشتی خود راننده میزنه تو گردن و کتف طرف ( شتکش میکنه) قاضی گفت شما به این شخص جراحت وارد کردید و مقصرید. خانمه هم گفت آقای قاضی داشت به من ***** میکرد! و قاضی جواب داد ما که نمرده بودیم بعدش میومدی شکایت می کردی!!! . و من حیران از این همه درایت و قانونمندی انگشت بدهان از خیر شکایت گذشتم و دیگه هم نرفتم دنبالش.
  عمو شفیع به قاضی می گفتی این دزدا به نظام و سیستم قضایی توهین کردن منم اول 3 بار ایست دادم بعد دو تا هوایی زدم آخری رو هم زدم به لاستیک ماشین. هم اسلحه رو بهت پس میدادند هم تو تلویزیون و روزنامه ها به عنوان اسطوره ضد فتنه معرفیت می کردن.

 20. 17 کاربر از پست مفید RoadRunner سپاس کرده اند .

  1352 (شنبه ۱۰ تیر ۹۱),ali133 (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),allahyari_ahmadreza (یکشنبه ۰۸ مرداد ۹۱),amirmohamad20 (چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۱),ata-kabir (شنبه ۰۸ مهر ۹۱),Dexter (پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۱),Farzin Power (چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۱),Four Wheel Drive (چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱),KING (چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۱),M.GALAXY (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱),mahdi golshani (سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۱),mghoi (یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۲),mhr_sb (پنجشنبه ۱۱ خرداد ۹۱),MrMostafA (یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱),power (دوشنبه ۰۸ خرداد ۹۱),secretboy66 (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),siamak_2469 (شنبه ۰۶ خرداد ۹۱)

صفحه 1 از 12 123411 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •