سفر به اروپا


برای اطلاع از آخرین تور ها مشخصات خود و خودروی خود را به شماره 09192160060 sms نمایید.
آخرین اخبار گروه

برگشت   سایت تخصصی دودیفرانسیل ها، تورهای گردشگری و ورزشی > انجمن تخصصی کمپینگ،گردشگری و آفرود > رانندگی

توجه

پاسخ
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱   #1
RoadRunner
عضو سایت
 
آواتار RoadRunner
 
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
موقعیت: تهران - همه جاي ايران سراي من است
ارسالها: 326
تشکر: 1,543
تشکر شده 1,849 بار در 333 پست
RoadRunner ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض امنیت در رانندگی (هشدارهای مقابله با زور گیری و خفت گیری)

با توجه به ناامنی های اخیر که قبلاً محدود به حومه شهر بخصوص مناطق اسلامشهر، رباط کریم ، شهریار ، ملارد و ... بود و اینک در همت آزادگان ، المپیک و پونک نیز مواردی گزارش شده است ( خبر چند روز پیش ) گوشزد کردن چند نکته ضروری است:

1- اخبار حمله با تخم مرغ کمابیش به اطلاع همه رسیده است، در این شگرد خلافکاران با کمین در کنار گذر و پرتاب تخم مرغ به شیشه خودرو راننده بی خبر از همه جا را که برف پاکن را میزند و ترکیب آب و حرکت برف کن عملاً دید راننده را از بین برده و مجبور به توقف نموده و در یک حرکت ضربتی به راننده حمله نموده خودرو یا لوازم داخل ماشین و همراه راننده را به سرقت برده و در اکثر موارد راننده را نیز مضروب می کنند. پس در صورت قرار گرفتن در این شرایط به هیچ عنوان از برف پاک کن استفاده نکرده و تا محل امن به راندن ادامه دهید.

2- تصادف ساختگی: در صورت برخورد موتور یا خودرو و در برخی موارد عابر پیاده در مناطق تاریک و خلوت به خودرو شما توقف نکنیدخسارتهای جزئی وارد شده مسلماً به اندازه جان شما ارزش ندارد. به خودرو یا موتور طرف مقابل علامت دهید تا در محل امنی توقف و به مسأله رسیدگی کنید.

3- پنچری یا کم باد بودن خودرو: در این روش دزدان با پنچر کردن خودرو قربانی یا کم کردن باد آن قبل از سوار شدن سوژه وی را تعقیب کرده و خود به راننده میفهمانند که پنچر یا کم باد است. راننده نیز بی خبر از همه جا متوقف شده و تا مشغول تعویض تایر شود محتویات خودرو و اشیاء با ارزش داخل خودرو را به سرقت می برند.

4- مسافر نماها : از سوار کردن افراد ناشناس بخصوص در مسیرهای خلوت و ساعات پایانی روز خودداری کرده و همیشه سعی کنید در صورتی که توسط افرادی در موقعیت خطرناک قرار گرفتید ابتدا سوییچ خودرو را به نقطه ای دور که یافتن آن مشکل باشد پرتاب کرده و سریعاً از محل فرار نمایید حتی پای پیاده.

5- امداد خواهان قلابی: باز هم در مناطق تاریک و خلوت و در ساعات پایانی شب فردی با یک ظرف یا شیلنگ در دست شما را به توقف و کمک رسانی دعوت میکند ، به محض توقف خود را در محاصره چند نفر میبینید که با سلاح سرد یا گرم و با خشونت بی حد خودرو و اموال شما را به سرقت میبرند و صدمات جسمی نیز وارد می کنند.(هفته پیش در میدان ملت! برای یکی از دوستان همین اتفاق پیش آمد و خوشبختانه جان سالم به در برد)

تجربه خود من: در ساعات نیمه شب حدوداً 1 بامداد در خیابان مجیدیه شمالی با سرعت حدود 40 به سمت شمال خیابان در حرکت بودم و تلفن به دست از دوست پشت خط برای رسیدن به مقصد اطلاعات می گرفتم.
متوجه شدم که شخصی با راه رفتن غیر طبیعی شبیه کسانی که مشکل فیزیکی و حرکتی دارند در حال عبور از خیابان است ، هر چه نزدیک تر میشدم حرکات این شخص مشکوک تر به نظرم می آمد. وی در حال تنظیم کردن موقعیت خود با جهت ، مسیر و سرعت حرکت من بود.
3-4 متری وی خودرو را به منتها الیه سمت راست خیابان و مماس با جدول و جوی آب هدایت کردم که با این کار فاصله بین من با او زیاد شد و چون خیز برداشته بود که خود را با پشت مثل بدلکارها روی کاپوت و شیشه جلو بیاندازد این فاصله اجازه این کار را نداد و مجبور شد خود را با پشت به کنار خودرو بکوبد و با برخورد به آیینه ماشین ، کلاً آینه سمت راننده را نابود کرد و وسط خیابان پهن شد.
همزمان شخص دیگری که در گوشه ای پنهان شده بود به وسط خیابان پرید و فریاد میزد:
کشتیش
کشتیش
.....
در چند ثانیه تمرکز کردم و تصمیمم را گرفتم ، بدون توقف به حرکت ادامه داده و 50 متر جلوتر توقف کردم ، بدون پیاده شدن فریاد زدم : "دست بهش نزن الان زنگ میزنم پلیس و اورژانس بیاد، من هم سر چهارراه بعدی وایستادم تا برسند"

گوشی هم هنوز توی دستم بود .آقایان دزد هم به خیال اینکه در حال تماس با 110 هستم بلند شده و مثل آهو به حالت دو در تاریکی فرار کردند.

من هم با حالی آسوده و وجدانی راحت به مسیر ادامه داده ولی به هر حال با 110 تماس گرفتم و گزارش دادم.

در صورتی که خدای ناکرده با عابر پیاده برخورد کردید و اوضاع و شرایط مشکوک بود به صلاح است که توقف نکنید و خود را به اولین خودرو یا پاسگاه انتظامی معرفی کرده و جریان را گزارش کنید و علت عدم توقف در صحنه را عدم امنیت جانی عنوان کنید.

مورد دیگری که شاهد بودم در یک جاده محل تردد بومیان که بسیار هم خشن و مهاجم بودند خودرو جلویی من با عابر پیاده برخورد سختی نمود ولی بی درنگ به مسیر خود ادامه داد. من هم به گمان اینکه قصد فرار از صحنه را دارد به تعقیب وی پرداختم.
در نهایت تعجب در اولین پلیس راه توقف و ماجرا را توضیح داد و گفت به دلیل امنیت جانی و ترس از حمله سایرین محل را ترک کردم و پلیس هم تایید کرد کار خوبی کردی که نماندی.

به هر صورت هر موردی که از قلم افتاده یا دوستانی که تجربیات مشابه یا نظرات دیگری دارند مطرح کنند تا با اشراف به این موارد ضریب امنیت را بالا ببریم.

ارادتمند امیر
RoadRunner آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 62 تشکر کرده اند از شما RoadRunner برای ارسال این پست سودمند:
1114 (۸-۰۷-۱۳۹۱), 1352 (۱۰-۰۴-۱۳۹۱), 1357 (۲-۰۳-۱۳۹۱), 4x4iran (۲۷-۰۶-۱۳۹۱), 5159 (۲۲-۰۴-۱۳۹۱), 9869 (۱۵-۱۱-۱۳۹۲), akay (۱۰-۰۵-۱۳۹۲), ali.pajero (۱۲-۰۳-۱۳۹۱), ali.pazhan (۲۱-۰۳-۱۳۹۱), ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), alireza55 (۱۰-۰۸-۱۳۹۲), alisan (۲۳-۰۲-۱۳۹۲), ali_70 (۲-۰۳-۱۳۹۱), ali_mashhadi (۲۷-۱۰-۱۳۹۱), allahyari_ahmadreza (۸-۰۵-۱۳۹۱), amin2904 (۱۷-۰۲-۱۳۹۲), amir_a (۱۱-۰۴-۱۳۹۲), armanshakeri (۲-۰۳-۱۳۹۱), arti (۲۶-۰۷-۱۳۹۲), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), atoun (۹-۰۳-۱۳۹۱), behnam1528 (۲۷-۰۶-۱۳۹۲), Dexter (۳-۰۳-۱۳۹۱), driverguide (۲۶-۱۲-۱۳۹۱), edriss (۱۷-۰۳-۱۳۹۱), ehsan1365 (۱۴-۱۱-۱۳۹۲), ehsansafa (۴-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), Hossein (۸-۰۳-۱۳۹۱), javad defender (۲-۰۳-۱۳۹۱), jimbo (۲-۰۳-۱۳۹۱), KING (۲-۰۳-۱۳۹۱), l.s.p (۱۶-۰۳-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mahdi golshani (۹-۰۳-۱۳۹۱), mashtiboy (۱۶-۰۲-۱۳۹۲), mazdak (۲-۰۳-۱۳۹۱), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), mmoti (۱۲-۰۸-۱۳۹۲), mohamad 4wd (۲-۰۳-۱۳۹۱), mojtabaking (۲۹-۰۹-۱۳۹۲), morteza-sh (۵-۰۷-۱۳۹۲), MrMostafA (۱۹-۰۶-۱۳۹۱), n.patrol.t (۲-۰۳-۱۳۹۱), noori1357-mnst1357@yahoo. (۹-۰۱-۱۳۹۳), omid22 (۳-۰۵-۱۳۹۲), patrolino (۲-۰۳-۱۳۹۱), raminarti (۲-۰۳-۱۳۹۱), salami2011 (۳-۰۳-۱۳۹۱), SALI71 (۱۵-۰۲-۱۳۹۳), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), shafi.noorbakhsh (۲-۰۳-۱۳۹۱), skyjeep (۷-۰۷-۱۳۹۱), sona-shahrood (۲-۰۳-۱۳۹۱), Taha-Civil (۲۷-۰۶-۱۳۹۲), toity (۲-۰۳-۱۳۹۱), TOMIK (۲۱-۰۶-۱۳۹۱), نوین کار (۲-۰۳-۱۳۹۱), پیر افرود (۳-۰۳-۱۳۹۱), بچه مثبت (۲۳-۰۶-۱۳۹۱), رضا. (۲۷-۰۶-۱۳۹۲)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱   #2
ali_70
کاربران اخراج شده
 
آواتار ali_70
 
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۸۹
موقعیت: ایران
ارسالها: 2,207
تشکر: 2,574
تشکر شده 5,135 بار در 1,599 پست
پیشفرض

آقا امیر ممنون از نکاتی که ذکر کردید.واقعا بد زمونه ای شده،طرف حاضره واسه چند هزار تومن آدم بکشه.

واقعا خوشحالم که تصادف ساختگی برای شما بخیر گذشت.اینطور افراد واقعا اینقدر عالی اینکار را انجام می دهند که موجب ایست و باقی قضایا می شوند.

درباره ی همت هم یکی دوجا مطلب خوندم،برای مثال یک پراید از پشت به شما می زنه و ...،اینطور مواقع معکوس داده و جون خود رو نجات دهید.

مواقعی که خانواده همراهتون هست،خیلی مراقب باشید.بازم تاکید می کنم.هر جایی توقف نکنید .

سر چهارراه ها یک موتوری از قصد به آینه بقل شما زده،ناخودآگاه شما هم به تعقیب او پرداخته و باقی قضایا.
یا از پشت به شما سر یک چهارراه می زنند و وقتی شما از ماشین پیاده می شوید تا میزان خسارت رو چک کنید و غافل از ماشینتون هستید،لپتاپ و سایر مدارکتون رو به سرقت می برند.

در جاده های خارج شهر مخصوصا شب ها مواظب باشید،مصدود کردن جاده و ...

و وقتی یاد ماجرای یکی از بچه های تی تی میفتم مو به تنم سیخ می شه.(بهداد) دیروقت یک 206 می زنه بهش و موتور سنگینشو ازش میگیرن ،چاقو هم خورد،شانس آورد که زنده موند.ایشالا دیگه براش همچنین اتفاق هایی نیفته.

سعی کنید ،خودتون و ماشینتون رو هم زیاد نشون ندید،منظورم اینه که با روشن کردن سیستم و ...امیدوارم اینجور شرایط هیچ وقت برای هیچ کدوم از دوستان اتفاق نیفته.
ali_70 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 19 تشکر کرده اند از شما ali_70 برای ارسال این پست سودمند:
9869 (۱۵-۱۱-۱۳۹۲), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), edriss (۱۷-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), javad defender (۲-۰۳-۱۳۹۱), l.s.p (۱۶-۰۳-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mahdi golshani (۹-۰۳-۱۳۹۱), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), MrMostafA (۱۹-۰۶-۱۳۹۱), patrolino (۲-۰۳-۱۳۹۱), raminarti (۲-۰۳-۱۳۹۱), salami2011 (۳-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), toity (۲-۰۳-۱۳۹۱), TOMIK (۲۱-۰۶-۱۳۹۱), پیر افرود (۳-۰۳-۱۳۹۱), رضا. (۲۷-۰۶-۱۳۹۲)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵   #3
shafi.noorbakhsh
عضو سایت
 
آواتار shafi.noorbakhsh
 
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
موقعیت: قائم شهر
ارسالها: 292
تشکر: 90
تشکر شده 883 بار در 229 پست
پیشفرض

توضيحاتت خيلي جالب بود اتفاقا چند وقت پيش براي من هم اتفاق افتاد داستان ازين قرار بود كه من و همسرم در يكي از جاده هاي حومه شهر جاده روستايي در حال رفتن به روستاي پدر بزرگم بوديم كه من با پاژن و همسرم به فاصله يك كيلومتر عقب تر از من با ماشين سواري ( ريو ) من در حال رانندگي بود به خاطر اينكه من براي رفتن به شكار قصد ماندن در آنجا را داشتم مجبور شديم با 2 ماشين به آنجا برويم تا بعدا همسرم خودش برگردد . در حال طي مسير بوديم كه ناگهان همسرم با من تماس گرفت و با صداي پر از ترس كمك خواست و من به سرعت دور زدم و ديدم 2 نفر كه با يك خودروي پژو بي پلاك جلوي راه خودروي سواري من را گرفته و در حال پياده كردن همسرم به شكل وحشيانه و سرقت ماشين سواريه ما بودند. من كه همسرم را در خطر ميديدم با سرعت تفنگ دولول شكاري ام را بر داشتم و 2 عدد فشنگ داخلش گذاشتم و با عربده كشي و صر و صداي زياد از ماشين پياده شدم و دزدها به سرعت فرار كردن و سوار ماشين خودشان شدند كه من يك گلوله به لاستيك ماشينشان زدم و يك گلوله هم به صندوق عقب ولي دزدها فرار كردن كه من به 110 زنگ زدم و داستان رو تعريف كردم و آنها به گشت ها يي كه نزديك محل بودند خبر دادند از اونجايي كه گلوله فشنگ ساچمه اي به لاستيك خورده بود بعد از چند كيلومتر ماشين دزدها پنچر شد و دزدهاي ناشي در حال تعويض لاستيك در يك جاده فرعي دستگير شدند و ما نيز براي اداع توضيحات به كلانتري رفتيم و پرونده به دادگاه رفت و نكته جالب دزدها به زندان انداخته شدند ولي بنده به علت تير اندازي به قصد كشت بازداشت شدم و به قيد ضمانت آزاد شدم و فعلا اسلحه شكاريم كه مجوز هم دارد توقيف ميباشد و فكر كنم براي نجات دادن جان همسرم به دردسر افتادم و الان براي نجات دادن خودم از چنگال دادگاه بايد وكيل بگيرم . اي كاش به 110 زنگ نميزدم تا اينكه اينهمه دردسر برايم ايجاد نميشد حالا ممكن است تفنگم كه هم قيمت زيادي دارد و هم تعصب خاصي روش دارم مثل بچه هاي سايت كه به ماشين هاي خودشون تعصب دارند رو براي هميشه از من بگيرند به جرم اينكه از ناموسم دفاع كردم . اينم مملكت ما.
البته اين حادثه خيلي برام ترسناك بود وقتي دزدها رفتن و همسرم نجات پيدا كرد همون كنار جاده 3 دقيقه سجده كردم و خدارو شكر كردم و از آن روز به بعد همسرم از همه چيز ميترسد و آن روز تا ساعت ها گريه ميكرد چون شك خيلي شديدي بهش وارد شده بود در ضمن اين اتفاق براي من 10 روز پيش افتاد جمعه 22 ارديبهشت. ساعت 8 صبح

آخرین ویرایش توسط shafi.noorbakhsh در تاریخ ۲-۰۳-۱۳۹۱ انجام شده است.
shafi.noorbakhsh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 33 تشکر کرده اند از شما shafi.noorbakhsh برای ارسال این پست سودمند:
1352 (۱۰-۰۴-۱۳۹۱), 9869 (۱۵-۱۱-۱۳۹۲), admiralII (۲-۰۳-۱۳۹۱), ali.pajero (۱۲-۰۳-۱۳۹۱), ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), ali_70 (۲-۰۳-۱۳۹۱), armanshakeri (۲-۰۳-۱۳۹۱), arti (۲۶-۰۷-۱۳۹۲), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), davaziz (۳۱-۰۶-۱۳۹۲), Dexter (۳-۰۳-۱۳۹۱), edriss (۱۷-۰۳-۱۳۹۱), ehsansafa (۴-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), javad defender (۲-۰۳-۱۳۹۱), KING (۲-۰۳-۱۳۹۱), l.s.p (۱۶-۰۳-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mahdi golshani (۹-۰۳-۱۳۹۱), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), mohamad 4wd (۲-۰۳-۱۳۹۱), morteza-sh (۵-۰۷-۱۳۹۲), MrMostafA (۱۹-۰۶-۱۳۹۱), patrolino (۲-۰۳-۱۳۹۱), RoadRunner (۳-۰۳-۱۳۹۱), saeed.kamran (۸-۰۳-۱۳۹۱), salami2011 (۳-۰۳-۱۳۹۱), SALOMON (۲-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), toity (۲-۰۳-۱۳۹۱), TOMIK (۲۱-۰۶-۱۳۹۱), رضا. (۲۷-۰۶-۱۳۹۲)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸   #4
javad defender
عضو سایت
 
آواتار javad defender
 
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
موقعیت: اردبیل
ارسالها: 1,171
تشکر: 2,071
تشکر شده 5,126 بار در 1,126 پست
پیشفرض

امیر جان خیلی عالی
این کارا باعث شده دیگه کسی نتونه به کسی کمک کنه چند روز یه وطلبی شنیدم دلم کباب شد یارو ماشینشو میدزدن و تا میخوره کتکش میزنن زنگ میزنه به خونوادش تا خونوادش از اردبیل حرکت کنن بسمت حیران یه مسیر 50 کیلومتری تو این حین یا ماشین بهش بر میخوره اما از ترس شر شدنش برش نمیداره تا برسوندش به بیمارستان که تا خانواده برسن مرده بود طرف
حالا جدا تو این موارد کاری نمیشه کرد از ترس ؟؟؟؟؟؟؟؟
یه چیزی میگم هیچ وقت فراموش نکنید
1.باخانواده سعی کنید شب نزنید به جاده خیلی خطرناکه چون با خانواده هستی
2.هیچ وقت بازم میگم هیچ وقت با کامیون کل کل نکنید نگید این از من سرعت میره؟بذارید بره چون اگر کوچکترین برخوردی انجام بشه شک نکنید ضرر رو فقط شما میکنید فقط شما
3.تا جایی که راه داره از بردن زیور الات در مسافرت پرهیز کنید چون اونجا دیگه مهمونی نیست که
4.همیشه پول نقد در حد امکان نگه دارید چون خدا رو شکر الان در همه جا کارت خوان هست
5.هیچ وقت در جاده برا ی شب مانی با یک خانواده به پلیس راه و پاسگاه اعتماد نکنید هر جور میخوایید برداشت کنید ولی اینو از زبان کسی که با کامیون و تو جاده خیلی بوده میگه فقط سعی کنید تو شهر و مناطق شلوغ(منظورم تک ماشینه چند ماشین خودش حرف نداره )
__________________
خداحافظ
javad defender آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 22 تشکر کرده اند از شما javad defender برای ارسال این پست سودمند:
ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), ali_70 (۲-۰۳-۱۳۹۱), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), davaziz (۳۱-۰۶-۱۳۹۲), Dexter (۳-۰۳-۱۳۹۱), driverguide (۲۶-۱۲-۱۳۹۱), edriss (۱۷-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), KING (۲-۰۳-۱۳۹۱), l.s.p (۱۶-۰۳-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mahdi golshani (۹-۰۳-۱۳۹۱), mghoi (۱۱-۰۱-۱۳۹۲), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), morteza-sh (۵-۰۷-۱۳۹۲), MrMostafA (۱۹-۰۶-۱۳۹۱), RoadRunner (۳-۰۳-۱۳۹۱), salami2011 (۳-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), TOMIK (۲۱-۰۶-۱۳۹۱), پیر افرود (۳-۰۳-۱۳۹۱)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸   #5
نوین کار
عضو سایت
 
آواتار نوین کار
 
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۹۰
موقعیت: مشهد
ارسالها: 95
تشکر: 44
تشکر شده 361 بار در 85 پست
پیشفرض

سلام
این هم یک مدلشه!!!!!!!!!
http://persiankhodro.com/show_news.php?c=11587
نوین کار آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما نوین کار برای ارسال این پست سودمند:
ali.pajero (۱۲-۰۳-۱۳۹۱), ali_70 (۲-۰۳-۱۳۹۱), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), salami2011 (۳-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), TOMIK (۲۱-۰۶-۱۳۹۱)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷   #6
toity
عضو سایت
 
آواتار toity
 
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۰
موقعیت: tehran
ارسالها: 283
تشکر: 1,733
تشکر شده 1,304 بار در 283 پست
پیشفرض

با تشکر از امیر خان که این تاپیک را ایجاد کردن و از دوستان هم خواهشمندیم که اگر تجربه ای در این زمینه داشتن حتما برای بقیه دوستان بنویسند تا دیگران احتیاط کامل را تو سفرهای برون شهری داشته باشند .عمو شفیع شما هم نگران نباش همین که همسرتان از این مهلکه جان سالم به در بردن باید خدا را شاکر باشید حالا این قضیه هم یه سری مراحل قانونی داره که انشاالله طی میشه و تمام میشه ولی حتما تو دادگاه اظهار کن که من به خاطر متوقف کردن خودرو و تحویل به پلیس به سمت لاستیکها شلیک کردم و اصلا قصد شلیک به متهمان را نداشتم ومطمئن باش که اسلحه رو بهت بر میگردونند.
__________________
افراد را بی آنکه به آنها نیاز داشته باشیم دوست بداریم.
toity آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما toity برای ارسال این پست سودمند:
9869 (۱۵-۱۱-۱۳۹۲), ali_70 (۲-۰۳-۱۳۹۱), ali_mashhadi (۲۷-۱۰-۱۳۹۱), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), l.s.p (۱۶-۰۳-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), RoadRunner (۳-۰۳-۱۳۹۱), salami2011 (۳-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), shafi.noorbakhsh (۲-۰۳-۱۳۹۱)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷   #7
power
عضو سایت
 
آواتار power
 
تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
موقعیت: تهران
ارسالها: 144
تشکر: 70
تشکر شده 379 بار در 141 پست
پیشفرض

اوضاع خیلی نابسامان تر از این حرف هاست. جوون تر که بودم زیاد درگیر می شدم ولی سن که می ره بالا ریسک پذیری ات میاد پایین و دیگه فکر خیلی از مسائل رو می کنی سر همین تا می تونی از دردسر فرار می کنی. تو صف عابر بانک که برای گرفتن یارانه هاشون صف می کشن تو روز روشن سر اینکه کی اول بود کی دوم برای همدیگه قمه قداره می کشن می خواهی شب تو تاریکی به ماشن مدل بالا و به خانوم تنها رحم بکنند! از بیخ هم تحت تاثیر شیشه و کرک و مواد روانگردان هستند اصلا متوجه نیستند چی کار می کنند.

یک مورد زورگیری که باهاش برخورد کردیم الان زورگیر زندان اوینه و به قید سند می تونست ازاد بشه گفتم هر کی سند بیاره ازادش بکنه شخصا سر فرصت سلاخی اش می کنم و سند نتونستند بذارن الان اون تو هست. یک ماه و نیمی باید باشه. وقتی از یارو پرسیدم رو چه حسابی داشتی زورگیری می کردی فکر نمی کردی به این روز بیفتی گفت تحت تاثیر شیشه بودم اصلا فکرم کار نمی کرد.

حالا که فکرش تازه به کار افتاده روزی سه بار زنگ می زنه التماس می کنه که وکالت بدم ماشینم رو بفروشید وردارید خودم رو از این تو بیارید بیرون اینجا زندانی ها منو می زنند . دادام ماشینش رو هم توقیف کردند.

در برخورد با این مسائل ابدا قهرمان بازی در نیارید. نمی دونم من کاراته کار کردم و از این خزعبلات اینجا کارایی نداره. این افراد عموما حالت طبیعی ندارند و کشتن ادم براشون همونقدر راحته که شماها پشه رو می کشید چون فکر اصلا کار نمی کنه. یه چیزی دیگه هم بگم خدا نکنه از دستتون در بره بزنید دست و پای این افراد ب***ه یا حتی از وسایل دفاع شخصی مثل شوکر و گاز و اینها استفاده بکنید قاضی یارو و و جرمش رو ول می کنه یقه شما رو می گیره.

اصلی ترین دلایل این قبیل رفتارها هم شیوع مصرف مواد مخدر و محرک و روانگردان و تامین هزینه های مالی اعتیاده
__________________

power آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما power برای ارسال این پست سودمند:
ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), davaziz (۳۱-۰۶-۱۳۹۲), driverguide (۲۶-۱۲-۱۳۹۱), edriss (۱۷-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), MrMostafA (۱۹-۰۶-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰   #8
shafi.noorbakhsh
عضو سایت
 
آواتار shafi.noorbakhsh
 
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
موقعیت: قائم شهر
ارسالها: 292
تشکر: 90
تشکر شده 883 بار در 229 پست
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط toity مشاهده موضوع
با تشکر از امیر خان که این تاپیک را ایجاد کردن و از دوستان هم خواهشمندیم که اگر تجربه ای در این زمینه داشتن حتما برای بقیه دوستان بنویسند تا دیگران احتیاط کامل را تو سفرهای برون شهری داشته باشند .عمو شفیع شما هم نگران نباش همین که همسرتان از این مهلکه جان سالم به در بردن باید خدا را شاکر باشید حالا این قضیه هم یه سری مراحل قانونی داره که انشاالله طی میشه و تمام میشه ولی حتما تو دادگاه اظهار کن که من به خاطر متوقف کردن خودرو و تحویل به پلیس به سمت لاستیکها شلیک کردم و اصلا قصد شلیک به متهمان را نداشتم ومطمئن باش که اسلحه رو بهت بر میگردونند.
هزار بار به قاضي گفتم ولي گير داده ديگه حالا دارم از يه كانال هايي نفوذ ميكنم كه تا متقاعد بشن تفنگم رو بهم بدن تنها دليلي كه دزدا در رفتن اين بود كه اونا فقط چاقو داشتن و من اسلحه وگرنه لت و پار كردن من براي اون دزدا كاري نداشت
shafi.noorbakhsh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما shafi.noorbakhsh برای ارسال این پست سودمند:
ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mghoi (۱۱-۰۱-۱۳۹۲), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), RoadRunner (۳-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱)
قدیمی ۲-۰۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲   #9
power
عضو سایت
 
آواتار power
 
تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۰
موقعیت: تهران
ارسالها: 144
تشکر: 70
تشکر شده 379 بار در 141 پست
پیشفرض

ali_70 (امروز), javad defender (امروز), jimbo (امروز), KING (امروز), mazdak (امروز), n.patrol.t (امروز), raminarti (امروز), shafi.noorbakhsh (امروز), sona-shahrood (امروز), toity (امروز), نوین کار (امروز)ادمین سایت دست هر کی که هست خواهشا اینکه می زنه کی چه روزی از این پست تشکر کرده رو غیر فعال بکنید. تو قسمت هک تشکر یه تیک داره ور دارید تا تاریخ تشکر شدن رو نیاره اولا فشار بیخود و غیر ضروری خیلی زیادی به سرور میاره سر همین سایت بعضی وقت ها کند می شه بعضی وقت ها می خوابه در ثانی زیر پست ها بی دلیل و بی خود شلوغ می شه. مثلا چه توفیری می کنه کسی بدونه که این تشکری که شده چه تاریخی بوده! این پست بی ربط به این تاپیک رو هم بعد خوندن مدیران پاک کنید.
__________________

power آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما power برای ارسال این پست سودمند:
ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), ali_70 (۲-۰۳-۱۳۹۱), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), Hesan (۲۰-۰۴-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mohammadmehdi (۲۷-۰۶-۱۳۹۲), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), siamak_2469 (۶-۰۳-۱۳۹۱)
قدیمی ۳-۰۳-۱۳۹۱, ۱۲:۰۵   #10
RoadRunner
عضو سایت
 
آواتار RoadRunner
 
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
موقعیت: تهران - همه جاي ايران سراي من است
ارسالها: 326
تشکر: 1,543
تشکر شده 1,849 بار در 333 پست
RoadRunner ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض

من چند سال پیش از یه نفر شکایت داشتم رفتم دادسرا . منتظر نوبت بودم که لای در اتاق قاضی باز بود و موضوع پرونده جاری در اتاق آدم ربایی بود. یه خانوم جوانی بود که راننده مسافر کش قصد آزار و اذیت! (اینم اصطلاح جدید اختراع شده توسط نشریاته) داشته و خانومه هم با پیچ گوشتی خود راننده میزنه تو گردن و کتف طرف ( شتکش میکنه) قاضی گفت شما به این شخص جراحت وارد کردید و مقصرید. خانمه هم گفت آقای قاضی داشت به من ***** میکرد! و قاضی جواب داد ما که نمرده بودیم بعدش میومدی شکایت می کردی!!! . و من حیران از این همه درایت و قانونمندی انگشت بدهان از خیر شکایت گذشتم و دیگه هم نرفتم دنبالش.
عمو شفیع به قاضی می گفتی این دزدا به نظام و سیستم قضایی توهین کردن منم اول 3 بار ایست دادم بعد دو تا هوایی زدم آخری رو هم زدم به لاستیک ماشین. هم اسلحه رو بهت پس میدادند هم تو تلویزیون و روزنامه ها به عنوان اسطوره ضد فتنه معرفیت می کردن.
RoadRunner آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 17 تشکر کرده اند از شما RoadRunner برای ارسال این پست سودمند:
1352 (۱۰-۰۴-۱۳۹۱), ali133 (۳-۰۳-۱۳۹۱), allahyari_ahmadreza (۸-۰۵-۱۳۹۱), amirmohamad20 (۲۴-۰۳-۱۳۹۱), ata-kabir (۸-۰۷-۱۳۹۱), Dexter (۳-۰۳-۱۳۹۱), Farzin Power (۸-۰۶-۱۳۹۱), Four Wheel Drive (۱۵-۰۶-۱۳۹۱), KING (۳-۰۳-۱۳۹۱), M.GALAXY (۲۱-۱۲-۱۳۹۱), mahdi golshani (۹-۰۳-۱۳۹۱), mghoi (۱۱-۰۱-۱۳۹۲), mhr_sb (۱۱-۰۳-۱۳۹۱), MrMostafA (۱۹-۰۶-۱۳۹۱), power (۸-۰۳-۱۳۹۱), secretboy66 (۲۹-۱۱-۱۳۹۱), siamak_2469 (۶-۰۳-۱۳۹۱)
پاسخ

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال
Forum Jump
ساعت: ۱۴:۴۲ بوقت GMT +3.5

Powered by: vBulletin Version 3.8.7
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.

vBFarsi Language Pack Version 4.0 beta1